RLMK501W126K3QN003B
RLMK501W126K3QN003B Johanson Dielectrics Inc.
?s=%22RLMK501W126K3QN003B%22
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Straight
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: Radial
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 1.449" L x 0.320" W (36.80mm x 8.13mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 1.375" (34.92mm)
Height - Seated (Max): 0.770" (19.57mm)
Part Status: Active
Capacitance: 12 µF
на замовлення 183 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Straight, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: Radial, Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 1.449" L x 0.320" W (36.80mm x 8.13mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 1.375" (34.92mm), Height - Seated (Max): 0.770" (19.57mm), Part Status: Active, Capacitance: 12 µF.