RLP03N499R0FB15
RLP03N499R0FB15 Vishay Sfernice
rlp.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: RES 3 OHM 5% 1/2W AXIAL
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Non-Inductive
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.218" Dia x 0.551" L (5.54mm x 14.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Resistance: 499 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 3 OHM 5% 1/2W AXIAL, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Non-Inductive, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.218" Dia x 0.551" L (5.54mm x 14.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Resistance: 499 Ohms.