RLP0810-101K-PET
RLP0810-101K-PET Lumimax Optoelectronic Technology
RLP0810.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: FIXED IND 100UH 0.8A 274 MOHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 274mOhm
Current - Saturation (Isat): 2.5A
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 0.8 A
на замовлення 995 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 0.8A 274 MOHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 274mOhm, Current - Saturation (Isat): 2.5A, Material - Core: Ferrite, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 0.8 A.