RLP0810-102K-PET
RLP0810-102K-PET Lumimax Optoelectronic Technology
RLP0810.pdf
Виробник: Lumimax Optoelectronic Technology
Description: FIXED IND 1MH 0.2A 2.5 OHM TH
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 2.5Ohm
Current - Saturation (Isat): 750mA
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: Radial
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Inductance: 1 mH
Current Rating (Amps): 0.2 A
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1MH 0.2A 2.5 OHM TH, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 2.5Ohm, Current - Saturation (Isat): 750mA, Material - Core: Ferrite, Supplier Device Package: Radial, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Inductance: 1 mH, Current Rating (Amps): 0.2 A.