Продукція > VISHAY DALE > RLR05C1301GRRE5
RLR05C1301GRRE5
RLR05C1301GRRE5 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 1.3K OHM 2% 1/8W AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±2%
Features: Military, Moisture Resistant, Weldable
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Failure Rate: R (0.01%)
Resistance: 1.3 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 1.3K OHM 2% 1/8W AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±2%, Features: Military, Moisture Resistant, Weldable, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.066" Dia x 0.150" L (1.68mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Failure Rate: R (0.01%), Resistance: 1.3 kOhms.