RLY50000
RLY50000 Red Lion Controls
3946
Виробник: Red Lion Controls
Description: SSR RELAY SPST-NO 45A 50-280V
Packaging: Bulk
Package / Case: Hockey Puck with Heat Sink
Output Type: AC, Zero Cross
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 3 ~ 32VDC
Circuit: SPST-NO (1 Form A)
Operating Temperature: -30°C ~ 75°C
Termination Style: Screw Terminal
Load Current: 45 A
Part Status: Active
Voltage - Load: 50 V ~ 280 V
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSR RELAY SPST-NO 45A 50-280V, Packaging: Bulk, Package / Case: Hockey Puck with Heat Sink, Output Type: AC, Zero Cross, Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 3 ~ 32VDC, Circuit: SPST-NO (1 Form A), Operating Temperature: -30°C ~ 75°C, Termination Style: Screw Terminal, Load Current: 45 A, Part Status: Active, Voltage - Load: 50 V ~ 280 V.