RLY530-1-120
RLY530-1-120 NTE Electronics, Inc
RLY530.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CONTACTOR 1P 30FLA 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 120VAC
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACTOR 1P 30FLA 120V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 120VAC, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A.