RLY530-1-24
RLY530-1-24 NTE Electronics, Inc
RLY530.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CONTACTOR 1P 30FLA 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
на замовлення 32 шт:
Написати відгук
Description: CONTACTOR 1P 30FLA 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 30 A.