RLY530-2-120
RLY530-2-120 NTE Electronics, Inc
RLY530.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CONTACTOR 2P 30FLA 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: CONTACTOR 2P 30FLA 120V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A.