RLY540-1-120
RLY540-1-120 NTE Electronics, Inc
RLY540.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CONTACTOR 1P 40FLA 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 40 A
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACTOR 1P 40FLA 120V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 40 A.