RLY540-3-240
RLY540-3-240 NTE Electronics, Inc
RLY540.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CONTACTOR 3P 40FLA 240V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 240VAC
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 40 A
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
Description: CONTACTOR 3P 40FLA 240V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 240VAC, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 40 A.