RLY550-3-120
RLY550-3-120 NTE Electronics, Inc
RLY550.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CONTACTOR 3P 50FLA 120V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VAC
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 50 A
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACTOR 3P 50FLA 120V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VAC, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 50 A.