RLY550-3-240
RLY550-3-240 NTE Electronics, Inc
RLY550.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CONTACTOR 3P 50FLA 240V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 240VAC
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 50 A
на замовлення 6 шт:
Написати відгук
Description: CONTACTOR 3P 50FLA 240V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 240VAC, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 50 A.