RLY560-3-480
RLY560-3-480 NTE Electronics, Inc
RLY560.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CONTACTOR 3P 60FLA 480V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 480VAC
Contact Form: 3PST-NO (3 Form A)
Contact Rating (Current): 60 A
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONTACTOR 3P 60FLA 480V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 480VAC, Contact Form: 3PST-NO (3 Form A), Contact Rating (Current): 60 A.