RLZ10A-ML
RLZ10A-ML MOSLEADER
RLZ2.0-56A-ML.PDF
Виробник: MOSLEADER
Description: DIODE ZENER 10V 500MW LL-34
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: 175°C (TJ)
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V
Supplier Device Package: LL-34
Power - Max: 500 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 262
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 10V 500MW LL-34, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: 175°C (TJ), Voltage - Zener (Nom) (Vz): 10 V, Supplier Device Package: LL-34, Power - Max: 500 mW, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1 V @ 100 mA.