RM102PJ100CS Samsung Electro-Mechanics
Chip_Resistor.pdf
Виробник: Samsung Electro-Mechanics
Description: RESISTOR ARRAY INVERTED CONVEX
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 10
Tolerance: ±5%
Power Per Element: 62.5mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 4
Package / Case: 0404 (1010 Metric), Concave
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Supplier Device Package: 0404
Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm)
Part Status: Active
Number of Resistors: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESISTOR ARRAY INVERTED CONVEX, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 10, Tolerance: ±5%, Power Per Element: 62.5mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 4, Package / Case: 0404 (1010 Metric), Concave, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Supplier Device Package: 0404, Height - Seated (Max): 0.018" (0.46mm), Part Status: Active, Number of Resistors: 2.