RM21TP-15P(71)
RM21TP-15P(71) Hirose Connector
RM_CL0109_0323_5_71_2d-1619729.pdf
Виробник: Hirose Connector
Standard Circular Connector 15POS MALE CABLE MNT
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG MALE 15P SOLDER CUP, Packaging: Bulk, Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 500VAC, 700VDC, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 15, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 21, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Threaded, Termination: Solder Cup, Cable Opening: 0.591" (15.00mm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Contact Finish - Mating: Silver, Shell Material: Brass, Shell Finish: Nickel, Primary Material: Metal.
Інші пропозиції RM21TP-15P(71)
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Features: Backshell, Cable Clamp, Coupling Nut
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 500VAC, 700VDC
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 15
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 21
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Threaded
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.591" (15.00mm)