RM21TR-15S(71)
RM21TR-15S(71) Hirose Electric Co Ltd
RM_Rev2018.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN RCPT FMALE 15 POS
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Voltage Rating: 500VAC, 700VDC
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Panel Mount
Number of Positions: 15
Orientation: Keyed
Shell Size - Insert: 21
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Fastening Type: Threaded
Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT FMALE 15 POS, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Voltage Rating: 500VAC, 700VDC, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 15, Orientation: Keyed, Shell Size - Insert: 21, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Fastening Type: Threaded, Mounting Feature: Bulkhead - Rear Side Nut, Part Status: Obsolete.