RM6X12MM 2701 APM HEXSEAL
Виробник: APM HEXSEAL
Screws & Fasteners M6X12MM, Phillips Pan Head, 18-8 Stainless Steel with Silicone O-Ring, Seal Screw
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MACHINE SCREW PAN PHIL M6X1, Features: Self Sealing, Packaging: Bulk, Material: Stainless Steel, Thread Size: M6x1, Type: Machine Screw, Length - Overall: 0.654" (16.60mm), Plating: Passivated, Head Height: 0.181" (4.60mm), Length - Below Head: 0.472" (12.00mm), Screw Head Type: Pan Head, Head Diameter: 0.495" (12.58mm), Drive Type: Phillips.
Інші пропозиції RM6X12MM 2701
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RM6X12MM 2701 Виробник : APM Hexseal Description: MACHINE SCREW PAN PHIL M6X1
Features: Self Sealing
Packaging: Bulk
Material: Stainless Steel
Thread Size: M6x1
Type: Machine Screw
Length - Overall: 0.654" (16.60mm)
Plating: Passivated
Head Height: 0.181" (4.60mm)
Length - Below Head: 0.472" (12.00mm)
Screw Head Type: Pan Head
Head Diameter: 0.495" (12.58mm)