RMF3-470-JTW
RMF3-470-JTW RCD Components
0f55ae409ed1593e9b9313a6f8a907d3.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES MO AXIAL 2W
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.213" Dia x 0.598" L (5.40mm x 15.20mm)
Composition: Metal Oxide Film
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 47 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES MO AXIAL 2W, Power (Watts): 3W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.213" Dia x 0.598" L (5.40mm x 15.20mm), Composition: Metal Oxide Film, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 47 Ohms.