RMK-18X35-A4 TE Connectivity Raychem Cable Protection
RMK_DS.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 48 per Sheet
For Use With/Related Products: Ink Jet Printer
Material: Polyester
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.71" x 1.38" (18mm x 35mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 48 per Sheet, For Use With/Related Products: Ink Jet Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.71" x 1.38" (18mm x 35mm), Part Status: Active.