RMK-18X50-A4 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 36 per Sheet
Label Type: Die Cut
Label Size: 0.71" x 1.97" (18mm x 50mm)
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 36 per Sheet, For Use With/Related Products: Ink Jet Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 0.71" x 1.97" (18mm x 50mm).