RMK-35X75-A4 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 12 per Sheet
Label Type: Die Cut
Label Size: 1.38" x 2.95" (35mm x 75mm)
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 12 per Sheet, For Use With/Related Products: Ink Jet Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 1.38" x 2.95" (35mm x 75mm).