RMK-75X150-A4 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 3 per Sheet
Label Type: Die Cut
Label Size: 2.95" x 5.91" (75mm x 150mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 3 per Sheet, For Use With/Related Products: Ink Jet Printer, Material: Polyester, Label Type: Die Cut, Label Size: 2.95" x 5.91" (75mm x 150mm), Part Status: Active.