Продукція > VISHAY SFERNICE > RMKHT1206Y1501BA
RMKHT1206Y1501BA
RMKHT1206Y1501BA Vishay Sfernice
rmkht.pdf
Виробник: Vishay Sfernice
Description: RMKHT 1206 Y 1K5 0,1% WP E
Power (Watts): 0.333W, 1/3W
Tolerance: ±0.1%
Features: Bonding Mountable
Packaging: Bulk
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±15ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.068" W (3.20mm x 1.73mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 215°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm)
Resistance: 1.5 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RMKHT 1206 Y 1K5 0,1% WP E, Power (Watts): 0.333W, 1/3W, Tolerance: ±0.1%, Features: Bonding Mountable, Packaging: Bulk, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±15ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.068" W (3.20mm x 1.73mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 215°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.018" (0.45mm), Resistance: 1.5 kOhms.