RN112-0.4-02
RN112-0.4-02 TE Connectivity Schaffner
RN_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 39MH 400MA 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.697" L x 0.673" W (17.70mm x 17.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR, VDE
Height (Max): 0.508" (12.90mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 400mA (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 1.67Ohm (Typ)
Part Status: Obsolete
Inductance @ Frequency: 39 mH @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 39MH 400MA 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.697" L x 0.673" W (17.70mm x 17.10mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, VDE, Height (Max): 0.508" (12.90mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 400mA (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 1.67Ohm (Typ), Part Status: Obsolete, Inductance @ Frequency: 39 mH @ 1 kHz.
Інші пропозиції RN112-0.4-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN112-0.4-02 RN112-0.4-02 Виробник : Schaffner RN_Series-978565.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.4A 39mH/path CURRENT-COMPENSATED