RN112-0.6-02-15M-1 TE Connectivity Schaffner
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: S IND CM CHOKES
Packaging: Tube
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.697" L x 0.673" W (17.70mm x 17.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.508" (12.90mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 490mOhm
Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz
Написати відгук
Description: S IND CM CHOKES, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.697" L x 0.673" W (17.70mm x 17.10mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.508" (12.90mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 490mOhm, Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz.