RN112-0.6-02-15M.
RN112-0.6-02-15M. SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
2189017.pdf
Виробник: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RN112-0.6-02-15M. - FILTER, COMMON MODE, 15MH, 0.6A, RAD
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Induktivität: 15mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 600mA
isCanonical: Y
hazardous: false
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: RN Series
на замовлення 946 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SCHAFFNER - TE CONNECTIVITY - RN112-0.6-02-15M. - FILTER, COMMON MODE, 15MH, 0.6A, RAD, tariffCode: 85045000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Induktivität: 15mH, euEccn: NLR, DC-Nennstrom: 600mA, isCanonical: Y, hazardous: false, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: RN Series.