RN112-0.8-02-10M.
RN112-0.8-02-10M. TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER
2189017.pdf
Виробник: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER
Description: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER - RN112-0.8-02-10M. - FILTER, COMMON MODE, 10MH, 0.8A, RAD
tariffCode: 85045000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Induktivität: 10mH
euEccn: NLR
DC-Nennstrom: 800mA
isCanonical: Y
DC-Widerstand, max.: 0.38ohm
hazardous: false
directShipCharge: 25
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Betriebstemperatur, max.: 100°C
usEccn: EAR99
Produktpalette: RN Series
на замовлення 672 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - SCHAFFNER - RN112-0.8-02-10M. - FILTER, COMMON MODE, 10MH, 0.8A, RAD, tariffCode: 85045000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Induktivität: 10mH, euEccn: NLR, DC-Nennstrom: 800mA, isCanonical: Y, DC-Widerstand, max.: 0.38ohm, hazardous: false, directShipCharge: 25, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Betriebstemperatur, max.: 100°C, usEccn: EAR99, Produktpalette: RN Series.