RN122-1.5-02
RN122-1.5-02 Schaffner EMC Inc.
DS_RNseries_20110616_web18.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: COMMON MODE CHOKE 1A 2 LN T/H
на замовлення 109 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.5A 0.135Ohm DCR Thru-Hole.
Інші пропозиції RN122-1.5-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN122-1.5/02 RN122-1.5/02 Виробник : Schaffner 16rn-series-common-mode-chokes.pdf Common Mode Chokes Dual 10000uH 10kHz 1.5A 0.135Ohm DCR Thru-Hole