RN142-0.5-02-82M
RN142-0.5-02-82M Schaffner EMC Inc.
RN_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 82MH 500MA 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.303" L x 1.280" W (33.10mm x 32.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.787" (20.00mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 2.7Ohm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 82 mH @ 10 kHz
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 82MH 500MA 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.303" L x 1.280" W (33.10mm x 32.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.787" (20.00mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 2.7Ohm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 82 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN142-0.5-02-82M RN142-0.5-02-82M Виробник : TE Connectivity / Schaffner Schaffner_datasheet_RN_series-3578755.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.5A 82mH 2700mOhm Horizontal Choke