RN152-2-02-18M
RN152-2-02-18M TE Connectivity Schaffner
RN_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 18MH 2A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.693" L x 1.646" W (43.00mm x 41.80mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.996" (25.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 18 mH @ 10 kHz
на замовлення 118 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CMC 18MH 2A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Horizontal, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.693" L x 1.646" W (43.00mm x 41.80mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.996" (25.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 350mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 18 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN152-2-02-18M RN152-2-02-18M Виробник : TE Connectivity / Schaffner 2FBED70A6F9350F9910EB90D36223D77D82CCB11FF1E70ECBB2DAC1EAC8D4469.pdf Common Mode Chokes / Filters 2A 18mH 350mOhm Horizontal Choke