Продукція > SCHAFFNER > RN 212-0.6/02
RN 212-0.6/02
RN 212-0.6/02 Schaffner
16rn-series-common-mode-chokes.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes Dual 15000uH 10kHz 0.6A 0.465Ohm DCR Thru-Hole
на замовлення 260 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 15MH 600MA 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, VDE, Height (Max): 0.799" (20.30mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 600mA (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 465mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz.
Інші пропозиції RN 212-0.6/02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 291 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
RN212-0.6-02 RN212-0.6-02
Додати до обраних Обраний товар
RN_series.pdf Різні комплектуючі > Різні комплектуючі 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності
RN212-0.6-02 RN212-0.6-02 Виробник : Schaffner EMC Inc. RN_series.pdf Description: CMC 15MH 600MA 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.709" L x 0.492" W (18.00mm x 12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR, VDE
Height (Max): 0.799" (20.30mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 600mA (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 465mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 15 mH @ 10 kHz