Продукція > SCHAFFNER > RN214-0.3-02-47M
RN214-0.3-02-47M
RN214-0.3-02-47M Schaffner
Schaffner_datasheet_RN_series-3001033.pdf
Виробник: Schaffner
Common Mode Chokes / Filters 0.3A 47mH 1700mOhm Vertical Choke
на замовлення 472 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 47MH 300MA 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 0.996" (25.30mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 300mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.7Ohm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 47 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN214-0.3-02-47M Виробник : TE Connectivity Schaffner Description: CMC 47MH 300MA 2LN TH
Packaging: Tube
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 0.996" (25.30mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 300mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.7Ohm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 47 mH @ 10 kHz