RN214-1.5-02
RN214-1.5-02 Schaffner EMC Inc.
RN_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 6.8MH 1.5A 2LN TH
Packaging: Tray
Package / Case: Vertical, 4 PC Pin
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR, VDE
Height (Max): 0.996" (25.30mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 1.5A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 130mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz
на замовлення 530 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 6.8MH 1.5A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.906" L x 0.610" W (23.00mm x 15.50mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, VDE, Height (Max): 0.996" (25.30mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 1.5A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 130mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 6.8 mH @ 10 kHz.
Інші пропозиції RN214-1.5-02
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN214-1.5-02 RN214-1.5-02 Виробник : Schaffner RN%20Series-978565.pdf Common Mode Chokes / Filters 1.5A 6.8mH/path CURRENT-COMPENSATED