RN222-0.6-02-47M
RN222-0.6-02-47M Schaffner EMC Inc.
RN_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 47MH 600MA 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 1.165" (29.60mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 600mA
DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 47 mH @ 10 kHz
на замовлення 161 шт:
Написати відгук
Description: CMC 47MH 600MA 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 1.165" (29.60mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 600mA, DC Resistance (DCR) (Max): 1.3Ohm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 47 mH @ 10 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN222-0.6-02-47M Виробник : Schaffner RN_series-3001033.pdf Common Mode Chokes / Filters 0.6A 47mH 1300mOhm Vertical Choke