RN222-2.5-02
RN222-2.5-02 Schaffner EMC Inc.
RN_series.pdf
Виробник: Schaffner EMC Inc.
Description: CMC 5.6MH 2.5A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Approval Agency: UR, VDE
Height (Max): 1.165" (29.60mm)
Voltage Rating - AC: 250V
Current Rating (Max): 2.5A (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max): 105mOhm (Typ)
Inductance @ Frequency: 5.6 mH @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 5.6MH 2.5A 2LN TH, Packaging: Tray, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Approval Agency: UR, VDE, Height (Max): 1.165" (29.60mm), Voltage Rating - AC: 250V, Current Rating (Max): 2.5A (Typ), DC Resistance (DCR) (Max): 105mOhm (Typ), Inductance @ Frequency: 5.6 mH @ 1 kHz.