RN232-4-02-3M3
RN232-4-02-3M3 TE Connectivity Schaffner
RN_series.pdf
Виробник: TE Connectivity Schaffner
Description: CMC 3.3MH 4A 2LN TH
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Number of Lines: 2
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Approval Agency: ENEC, UR, VDE
Height (Max): 1.362" (34.60mm)
Voltage Rating - AC: 300V
Current Rating (Max): 4A
DC Resistance (DCR) (Max): 54mOhm (Typ)
Part Status: Active
Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz
на замовлення 188 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CMC 3.3MH 4A 2LN TH, Packaging: Tube, Package / Case: Vertical, 4 PC Pin, Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 1.220" L x 0.709" W (31.00mm x 18.00mm), Mounting Type: Through Hole, Number of Lines: 2, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Approval Agency: ENEC, UR, VDE, Height (Max): 1.362" (34.60mm), Voltage Rating - AC: 300V, Current Rating (Max): 4A, DC Resistance (DCR) (Max): 54mOhm (Typ), Part Status: Active, Inductance @ Frequency: 3.3 mH @ 10 kHz.
Інші пропозиції RN232-4-02-3M3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN232-4-02-3M3 RN232-4-02-3M3 Виробник : TE Connectivity / Schaffner 2FBED70A6F9350F9910EB90D36223D77D82CCB11FF1E70ECBB2DAC1EAC8D4469.pdf Common Mode Chokes / Filters 4A 3.3mH 54mOhm Vertical Choke