RN50C1003BRE6
RN50C1003BRE6 Vishay / Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 100Kohms .1% 50ppm
на замовлення 1890 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN50C1003BRE6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1003BRE6 RN50C1003BRE6 Виробник : Vishay Dale cmfmil.pdf Description: RES 100K OHM 1/20W .1% AXIAL