RN50C1470FRE6
RN50C1470FRE6 Vishay / Dale
cmfmil-1762972.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 147ohms 1% 50ppm
на замовлення 620 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN50C1470FRE6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1470FRE6 RN50C1470FRE6 Виробник : Vishay Dale [MIL] cmfmil.pdf Description: RES 147 OHM 1/20W 1% AXIAL