RN50C1782FRE6
RN50C1782FRE6 Vishay / Dale
cmfmil-223788.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 17.8Kohms 1% 50ppm
на замовлення 417 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN50C1782FRE6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C1782FRE6 RN50C1782FRE6 Виробник : Vishay Dale [MIL] cmfmil.pdf Description: RES 17.8K OHM 1/20W 1% AXIAL