RN50C1842BB14
RN50C1842BB14 Vishay Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 18.4K OHM 1/20W .1% AXIAL
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 18.4 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 18.4K OHM 1/20W .1% AXIAL, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Active, Resistance: 18.4 kOhms.