RN50C2050FRE6
RN50C2050FRE6 Vishay / Dale
VISH_S_A0002472457_1-2568194.pdf
Виробник: Vishay / Dale
Metal Film Resistors - Through Hole 1/20watt 205ohms 1% 50ppm
на замовлення 622 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції RN50C2050FRE6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
RN50C2050FRE6 RN50C2050FRE6 Виробник : Vishay Dale [MIL] cmfmil.pdf Description: RES 205 OHM 1/20W 1% AXIAL