RN60C1002BBSL
RN60C1002BBSL Vishay Dale
cmfmil.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES 10K OHM 1/4W .1% AXIAL
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -65°C ~ 175°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 10 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 10K OHM 1/4W .1% AXIAL, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -65°C ~ 175°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 10 kOhms.