Продукція > KOA SPEER > RN731JTTD1200F100
RN731JTTD1200F100
RN731JTTD1200F100 KOA Speer
RN73-11994.pdf
Виробник: KOA Speer
Thin Film Resistors - SMD 120Ohm,0603,1%100ppm 63mW,50V
на замовлення 327 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук