Продукція > KOA SPEER > RN731JTTD1742F100
RN731JTTD1742F100
RN731JTTD1742F100 KOA Speer
KOA_Speer_RN73__1_-1894048.pdf
Виробник: KOA Speer
Thin Film Resistors - SMD 17.4kOhm, 1% 100 ppm, 62.5mW, 75V
на замовлення 1980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук