Продукція > KOA SPEER > RN731JTTD7960F100
RN731JTTD7960F100
RN731JTTD7960F100 KOA Speer
RN73-11994.pdf
Виробник: KOA Speer
Thin Film Resistors - SMD 796 Ohm, 0603, 1% 100 ppm, 63mW, 50V
на замовлення 3884 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук