Продукція > KOA SPEER > RN732ATTDK1003B25
RN732ATTDK1003B25
RN732ATTDK1003B25 KOA Speer
KOA_Speer_RN73__1_-1894048.pdf
Виробник: KOA Speer
Thin Film Resistors - SMD 100kOhm 0805 0.1% 25 ppm 100mW 100V
на замовлення 653 шт:
Написати відгук