Продукція > KOA SPEER > RN732ATTDK1003F25
RN732ATTDK1003F25
RN732ATTDK1003F25 KOA Speer
KOA_Speer_RN73__1_-1894048.pdf
Виробник: KOA Speer
Thin Film Resistors - SMD 100kOhm 0805 1% 25pp m 100mW 100V
на замовлення 90 шт:
Написати відгук