Продукція > KOA SPEER > RN73H1JTTD49R9A10
RN73H1JTTD49R9A10
RN73H1JTTD49R9A10 KOA Speer
Виробник: KOA Speer
Thin Film Resistors - SMD 49.9Ohm, 0603, 0.05% 10ppm, 0.1W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук